بهترین منبع لیزر RF CO2 | لیزر لوله فلزی CO2

منابع لیزر RF CO2 به دلیل راندمان بالا، پایداری و توان خروجی چشمگیر شناخته شده اند. آنها کیفیت پرتو بسیار خوبی را ارائه می دهند و باعث می شوند که به طور گسترده در خطوط تولید صنعتی برای کاربردهای مختلف مانند برش لیزری، علامت گذاری، جوشکاری، حفاری و پردازش سرد مورد استفاده قرار گیرند. این منابع لیزری چندین طول موج از جمله 9.3um، 10.2um و 10.6um را پوشش می دهند که توان آن از 20W تا 450W می باشد. آنها به طور خاص برای مواد غیر فلزی مانند اکریلیک، چوب، کاغذ، پارچه، چرم، پلیمر، شیشه، پلاستیک، لاستیک، سنگ، سرامیک و غیره طراحی شده اند.

هنگام پردازش مواد غیر فلزی با استفاده از لیزرهای CO2، روش اصلی شامل گسترش و تمرکز پرتو لیزر بر روی مواد است. این باعث تبخیر فوری در نقطه کانونی می شود و امکان برش یا حکاکی را فراهم می کند.

توان خروجی منابع لیزر RF CO2 می تواند از چند وات تا چند کیلووات متغیر باشد. انتخاب توان مناسب بر اساس ضخامت مواد، سرعت پردازش و جذب مواد برای دستیابی به عملکرد مطلوب و نتایج مطلوب بسیار مهم است. به عنوان یک دستورالعمل کلی، توان لیزر مورد استفاده برای برش نباید از 80 درصد حداکثر توان خروجی منبع لیزر تجاوز کند تا بهترین عملکرد و نتایج را تضمین کند.

بهترین منبع لیزر 2024 با بهترین قیمت برای فروش!

خرید منبع فیبر، UV، CO2 و لیزر سبز مستقیماً از سازنده Best Price، با قیمت مقرون به صرفه و ارزان.

نمایش یک نتیجه

محصولات بیشتری در حال بارگذاری هستند، برای اطلاعات از قبل با ما تماس بگیرید.

امتیاز 0 از 5
از جانب $9.99 برای خریدار عمده
اگرچه محصول آماده است، اما هنوز در وب سایت ما آپلود نشده است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید، لطفا با ما تماس بگیرید و خوشحال می شویم اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.