صفحه اصلی - محصولات - دستگاه جوش لیزر - دستگاه جوش لیزری جواهرات

جوشکار لیزری جواهرات | دستگاه جوش لیزری جواهر برای تعمیر جواهرات

جوشکارهای لیزری جواهرات انقلابی در طراحی، تعمیر و ساخت جواهرات ایجاد کرده اند. این ابزار بسیار دقیق از یک پرتو لیزر متمرکز برای جوش دادن فلزات به یکدیگر برای جوش‌های قوی و تمیز در چند ثانیه استفاده می‌کند. گرمای شدید لیزر و دقت دقیق، جوشکاری پیچیده را امکان پذیر می کند که با مشعل های لحیم کاری سنتی امکان پذیر نیست.

با جوشکار لیزری جواهرات، جواهرسازان می توانند به طور یکپارچه اندازه حلقه ها را تغییر دهند، تخلخل را در قطعات ریخته گری پر کنند، شاخک ها را دوباره نوک بزنند، قطعات پیچیده و موارد دیگر را بدون آسیب به نواحی اطراف جمع کنند. ناحیه باریک جوش اثر کمی برای اتصالات تقریبا نامرئی باقی می گذارد. حتی فلزات غیرمشابه مانند پلاتین و طلای 18 عیار نیز مشکلی ندارند.

مزایای دیگر عبارتند از کاهش ضایعات مواد، چرخش سریع تر، توانایی جوش دادن قطعات قبلی "غیر قابل جوش" و هزینه های طولانی مدت کمتر در مقایسه با کارهای جوشکاری لیزری برون سپاری. مشتریان از آنچه که جواهرساز مورد اعتماد آنها اکنون می تواند به راحتی در خانه انجام دهد شگفت زده خواهند شد.

دستگاه های جوش لیزری جواهرات نشان دهنده آینده فروشگاه های جواهرات خرده فروشی، استودیوهای کوچک و تولیدکنندگان بزرگ هستند. دقت، سرعت و عدم اعوجاج آنها درهای جدیدی را برای طراحی های خلاقانه و تعمیرات چالش برانگیز باز می کند. هر جواهرفروشی که به دنبال هوشمندتر کار کردن، گسترش قابلیت ها و عجب مشتریانی است به یکی از این ابزارهای تغییر دهنده بازی در فروشگاه خود نیاز دارد.

2024 بهترین جوشکار لیزری جواهرات برای فروش!

خرید دستگاه جوش لیزری جواهرات مستقیماً از سازنده Best Price، با قیمت مقرون به صرفه و ارزان.

نمایش همه نتایج 2

دستگاه جوش لیزری مینی جواهرات سری JW-M

از جانب $1,999.00 برای فروشنده با مشخصات پایه
  • سرعت جوش بالا
  • نقطه جوش کوچک، رنگ منطقه اطراف بدون تاثیر.
  • مانیتورینگ بیدرنگ CCD برای موقعیت یابی دقیق.
  • هر بار جوش را تمیز کنید.
  • جوش فلزی فوق نازک 0.1 میلی متر.
  • سازگار با محیط زیست و بدون آلودگی

محصولات بیشتری در حال بارگذاری هستند، برای اطلاعات از قبل با ما تماس بگیرید.

امتیاز 0 از 5
از جانب $9.99 برای خریدار عمده
اگرچه محصول آماده است، اما هنوز در وب سایت ما آپلود نشده است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید، لطفا با ما تماس بگیرید و خوشحال می شویم اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.