بهترین منبع لیزر فیبر CW | لیزر فیبر 300-80000 وات با قدرت بالا

منابع لیزر فیبر CW با توان بالا، همچنین به عنوان لیزرهای فیبر موج پیوسته شناخته می شوند، به طور گسترده در زمینه های تولید پیشرفته مانند برش لیزری، جوشکاری و ذوب استفاده می شوند. این لیزرهای فیبری از یک پرتو لیزر پرقدرت متمرکز بر روی مواد برای ایجاد یک اثر حرارتی برای پردازش مواد استفاده می کنند. منابع لیزر فیبر CW با قدرت بالا را می توان به لیزرهای فیبر CW تک حالته و لیزرهای فیبر موج پیوسته چند حالته تقسیم کرد. در حال حاضر لیزرهای فیبر موج پیوسته تک حالته و چند حالته صنعتی می توانند حداکثر توان خروجی تا 20 کیلو وات و 500 کیلووات داشته باشند.

منابع لیزر فیبر CW برای جوشکاری لیزر، به ویژه برای باتری های لیتیومی، بسیار پایدار هستند. باتری های لیتیومی اجزای اصلی خودروهای الکتریکی هستند که به طور مستقیم عملکرد کلی خودرو را تعیین می کنند. دقت و اتوماسیون تجهیزات تولید به طور مستقیم بر کیفیت، کارایی و قوام باتری ها تأثیر می گذارد. بنابراین، سازندگان الزامات بالایی برای استحکام جوش، کیفیت تیر، اثر جوش و پایداری دارند. شکی نیست که فیبر CW بهترین انتخاب است.

قسمت های اصلی باتری های لیتیومی که نیاز به جوش دارند عبارتند از پوسته، گوش الکترود، فیلم ضد انفجار و بسته باتری. فناوری جوش لیزری فیبر را می توان برای آب بندی جوش سازه های شیر ایمنی، جوشکاری آب بندی صفحه پوششی، جوش گوش سرب، جوش مونتاژ گوش و جوشکاری اتصال بسته باتری استفاده کرد.

در زمینه برش لیزر، منابع لیزر فیبر CW ما دارای کیفیت پرتو و پایداری عالی هستند. منابع لیزر فیبر CW می توانند به برش دقیق تری صفحات ضخیم دست یابند و کارایی پردازش را تا حد زیادی بهبود بخشند.

منابع لیزر فیبر CW با قدرت بالا به طور گسترده برای برش، جوشکاری، حفاری، تمیز کردن، روکش فلزی، تولید مواد افزودنی طیف گسترده ای از مواد فلزی مانند فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، مس و غیره قابل استفاده هستند.

بهترین منبع لیزر فیبر CW 2024 برای فروش!

خرید منبع لیزر فیبر 300W-80000W CW مستقیماً از سازنده Best Price، با قیمت مقرون به صرفه و ارزان.

نمایش همه نتایج 3

منبع لیزر فیبر 300W – 6000W CW | سری تک ماژول

امتیاز 0 از 5
از جانب $1,399.00 برای خریدار عمده
معرفی نسل سوم منابع لیزری فیبر موج پیوسته تک حالته از Raycus که محدوده 300 وات تا 6000 وات را پوشش می دهد.

منبع لیزر فیبر 6000W – 80000W CW | سری چند ماژول

امتیاز 0 از 5
از جانب $99.00 برای خریدار عمده
منبع لیزر فیبر CW با توان بالا Raycus 6000W-80000W را معرفی می کنیم. این منبع لیزری راندمان تبدیل الکترواپتیکال بالایی (> 40%)، عالی را ارائه می دهد

محصولات بیشتری در حال بارگذاری هستند، برای اطلاعات از قبل با ما تماس بگیرید.

امتیاز 0 از 5
از جانب $9.99 برای خریدار عمده
اگرچه محصول آماده است، اما هنوز در وب سایت ما آپلود نشده است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید، لطفا با ما تماس بگیرید و خوشحال می شویم اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.