بهترین منبع لیزر UV DPSS | 3W 5W 10W 15W 20W 25W 30W

لیزرهای UV با طول موج 355 نانومتر به طور گسترده در کاربردهای مختلف صنعتی استفاده می شود. آنها چندین مزیت مانند طول موج کوتاه، مدت زمان پالس کوتاه، کیفیت پرتوی عالی، دقت بالا و قدرت پیک بالا را ارائه می‌دهند. در مقایسه با لیزرهای سبز و مادون قرمز، لیزرهای UV به دلیل طول موج کوتاه‌تر، اثر حرارتی کمتر و نرخ جذب بالاتری در مواد دارند. این آنها را برای "فرآوری سرد" مواد ایده آل می کند.

لیزرهای UV نسبت به انواع دیگر لیزرها مزایای منحصر به فردی دارند. آنها می توانند استرس حرارتی را در طول پردازش محدود کنند، آسیب به قطعه کار را کاهش دهند و یکپارچگی آن را حفظ کنند. آنها حتی می توانند به طور مستقیم ساختارهای زنجیره مولکولی را تغییر دهند و آنها را برای پردازش فوق دقیق مواد حساس به حرارت در مقیاس میکرو و نانو مناسب می کند. لیزرهای UV به ویژه برای پردازش مواد غیرفلزی مانند سرامیک، شیشه، پلاستیک و کاغذ موثر هستند.

در کاربردهای خاص، لیزرهای UV برای پردازش پلاستیک های نرم، بردهای مدار چاپی انعطاف پذیر (FPC) و مواد زیرلایه آنها مانند پلی آمید مفید هستند. این مواد برای پردازش دقیق نیاز به لیزر UV دارند و نمی توان آنها را با لیزرهای مادون قرمز پردازش کرد.

یکی دیگر از کاربردهایی که از اندازه پرتو کوچک و خواص تنش حرارتی کم لیزرهای UV سود می برد، میکرو حفاری است. لیزرهای فرابنفش می توانند سوراخ هایی به کوچکی 10 میکرومتر را با تمرکز یک پرتو عمودی مستقیماً از طریق بستر ایجاد کنند.

برای پردازش سرامیک، لیزرهای UV به دلیل دقت و توانایی آنها برای برآوردن نیازهای پردازش سرامیک بسیار ضروری است. لیزرهای CO2 و سبز قادر به دستیابی به همان سطح دقت نیستند. لیزرهای UV برای علامت گذاری، برش و سوراخ کردن سرامیک ها استفاده می شود.

به طور خلاصه، لیزرهای UV با طول موج 355 نانومتر و توان بین 3 وات تا 25 وات یک انتخاب عالی برای کاربردهای صنعتی هستند که نیاز به پردازش دقیق مواد فلزی و غیرفلزی دارند.

بهترین منبع لیزر UV DPSS 2023 برای فروش!

خرید منبع لیزر 3W-30W dpss uv مستقیماً از سازنده Best Price، با قیمت مقرون به صرفه و ارزان.

نمایش همه نتایج 3

منبع لیزر DPSS UV 3W – 5W Air Cooled | سری LARK

امتیاز 0 از 5
از جانب $2,399.00 برای خریدار عمده
معرفی منبع لیزر UV DPSS با هوا خنک از سری JPT LARK. این منبع لیزر دارای ساختار هوا خنک است،

منبع لیزر UV DPSS 3W – 30W آب خنک | سری SEAL

امتیاز 0 از 5
از جانب $1,199.00 برای خریدار عمده
منابع لیزر UV سری SEAL که کیفیت پرتو عالی و ویژگی های نقطه ای عالی را ارائه می دهند. طراحی یکپارچه از

محصولات بیشتری در حال بارگذاری هستند، برای اطلاعات از قبل با ما تماس بگیرید.

امتیاز 0 از 5
از جانب $9.99 برای خریدار عمده
اگرچه محصول آماده است، اما هنوز در وب سایت ما آپلود نشده است. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید، لطفا با ما تماس بگیرید و خوشحال می شویم اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.